Kiedy dotrze do Ciebie Twoje zamówienie?

Cześć! Dziękujemy, że zdecydowałeś się na zakupy u nas. Robimy co w naszej mocy, żeby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Produkty z osobistym akcentem (np. z własnym haftem): Potrzebujemy nieco więcej czasu, aby zadbać o każdy detal. Przygotowanie tych unikatowych przedmiotów zajmuje nam do 48 godzin roboczych od momentu, gdy Twoja płatność wpłynie na nasze konto. Chcemy, aby wszystko było idealne!

Szybka płatność, szybka realizacja: Gdy skorzystasz z Przelewy24, Twoje zamówienie zostaje aktywowane od razu po potwierdzeniu płatności. Bez zbędnych opóźnień, zabieramy się do pracy, aby jak najszybciej rozpocząć proces wysyłki.

Mamy nadzieję, że proces zakupu w naszym sklepie będzie dla Ciebie równie przyjemny, jak użytkowanie naszych produktów. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące realizacji zamówienia, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.

Menu
Zamknij

Koszyk

Wspaniale cię tu widzieć!

Hasło zostanie wysłane na Twój adres e-mail.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.

Masz już konto?

Kategorie